Nowe Życie · Kościół Zielonoświątkowy w Łodzi · 90-244 Łódź · ul. Jaracza 95/97

Wiosenna edycja Kursu Alfa

Kurs Alfa – podróż, której nie będziesz żałować… Zaczynamy 1.03.2019!

Wiosna nadchodzi! Jeśli nie ta kalendarzowa, to z pewnością wiosna w naszych sercach :). Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wiosennej edycji Kursu Alfa. W szczególności polecamy ten kurs wszystkim osobom, które rozpoczęły poznawanie Biblii, pragną powrócić do korzeni wiary chrześcijańskiej, poznać jej piękno.

Kurs Alfa to seria 10 spotkań, podczas których zgłębiamy kim był i dlaczego umarł Jezus, czy modlitwa i wiara ma jeszcze dziś znaczenie. Mówimy o przezwyciężaniu zła oraz o tym, czy to prawda że Bóg obecnie uzdrawia. Zastanawiamy się jak najlepiej czytać Biblię oraz czy kościół w dzisiejszych światach ma jakiś sens… Specjalną sesję poświęcamy działaniu Ducha Świętego dzisiaj, Jego darom i przejawom działania.

Kurs Alfa to praktyczne wprowadzenie w podstawy wiary chrześcijańskiej. Odpowiemy na Twoje pytania. A jeśli nawet nie będziemy potrafili odpowiedzieć – żadnego nie zignorujemy. Wspólnie będziemy poszukiwać odpowiedzi w Biblii, w rozmowach. Kurs Alfa to także doskonała okazja by dzielić się swoją nadzieją, doświadczeniem, poznać nowych przyjaciół. Mamy ogromną ufność, że właśnie taka będzie nadchodząca edycja Kursu.

Zapraszamy cię serdecznie na pierwsze spotkanie – otwierające Kurs i informujące o jego idei – już w piątek 1.03.2019 – o godz. 18:00. Nawet jeśli nie jesteś pewien, czy to dobra propozycja dla ciebie – przyjdź. Po spotkaniu, gdy już będziesz wiedzieć więcej, zdecydujesz czy to dla ciebie. Do zobaczenia na „Alfie” już wkrótce!