Nowe Życie · Kościół Zielonoświątkowy w Łodzi · 90-244 Łódź · ul. Jaracza 95/97

Witaj wśród nas!

Cieszymy się, że zechciałeś nas odwiedzić. Zapraszamy do zapoznania się z praktycznymi informacjami dotyczącymi spotkań naszego Kościoła.

Nasz Kościół jest otwarty dla wszystkich. Każdy może uczestniczyć w życiu naszej wspólnoty. Spotykamy się się regularnie w każdą niedzielę o godz. 10:00 (nabożeństwo główne) i w środę o godz. 18:00  (spotkanie modlitewno-nauczające). Gromadzimy się by słuchać nauczania biblijnego i radośnie wielbić Pana Jezusa Chrystusa. Cieszymy się, gdy inni chcą czynić to z nami.

Jeśli masz dzieci – nie musisz się martwić, że będą się nudzić. Mamy dla nich specjalny program – uczestniczą w równolegle odbywającym się spotkaniu Kościoła Dziecięcego lub Szkoły Niedzielnej.

Znajdziesz nas na rogu ulic Jaracza i Kopcińskiego (zob. mapka poniżej). Jeśli korzystasz z komunikacji miejskiej powinieneś wysiąść na rogu ulic Narutowicza i Kopcińskiego a następnie dojść do nas – charakterystyczny budynek z zielonkawym dachem można rozpoznać już z daleka…

Jeśli przyjechałeś samochodem – mamy parking. W razie braku miejsc można zaparkować samochód wzdłuż ulicy Jaracza.

 

Dodaj komentarz