Nowe Życie · Kościół Zielonoświątkowy w Łodzi · 90-244 Łódź · ul. Jaracza 95/97

Media

Kazania na kościelnym kanale YouTube

Można już oglądać nas na YouTube! Serdecznie zapraszamy do odsłuchiwania kazań, które nagrywamy i umieszczamy na naszym kościelnym kanale YouTube – tutaj. O ukazaniu się kolejnych nagrań/filmów będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Zachęcamy także do obejrzenia archiwalnych kazań zarówno na kanale YouTube KZ „Nowe Życie” oraz archiwalnych nagrań na naszej stronie internetowej – tutaj.

Poniżej lista ostatnio umieszczonych kazań na YouTube:

Zapraszamy do odsłuchania!

TV „Nowe Życie” – oglądaj nas na żywo

Nie możesz być z nami w niedzielę, a bardzo chciałbyś uczestniczyć w nabożeństwie? Mamy dla Ciebie propozycję transmisji on-line! Zapraszamy do dołączenia do grupy TV KZ „Nowe Życie” na Facebooku – tutaj – i za jej pośrednictwem do oglądania transmisji całych naszych nabożeństw z Łodzi (niedziela godz. 10:00). Wprawdzie nie dysponujemy profesjonalnym sprzętem, korzystając z mediów społecznościowych nie jesteśmy też w stanie zagwarantować najwyższej jakości – mamy jednak nadzieję, że nasze skromne transmisje pozwolą dotrzeć z modlitwą i Słowem do osób, które z różnych przyczyn – szczególnie w sytuacji choroby i innych problemów – musiały zostać w domu. Wiemy, że transmisja nigdy nie zastąpi spotkania na żywo, dlatego z całego serca, o ile to tylko możliwe, zachęcamy Cię do udziału w naszych nabożeństwach i spotkaniach „na żywo” (tutaj sprawdzisz gdzie i kiedy się spotykamy)!

Archiwalne nagrania kazań

Polecamy także do odsłuchania/obejrzenia nasze archiwalne nagrania kazań z minionych lat. W związku z pojawieniem się naszego kościelnego kanału YouTube nie będziemy już umieszczać na naszych kościelnych serwerach nowych kazań a jedynie informację o nich i linki do kanału YT. Mamy jednak nadzieję, że także w naszych archiwalnych zasobach znajdziecie coś dla siebie, co zbuduje Waszą wiarę, da zachętę do jeszcze bliższego chodzenia z Bogiem na codzień. Archiwalne nagrania znajdziesz tutaj.