Nowe Życie · Kościół Zielonoświątkowy w Łodzi · 90-244 Łódź, ul. Jaracza 95/97 · biuro@nowezycielodz.pl

Spotkania

Nabożeństwa główne

Serdecznie zapraszamy! Znajdziesz nas na rogu ulic Jaracza i Kopcińskiego (Łódź, ul. Jaracza 95/97). Nasze spotkania odbywają się w każdą niedzielę o godz. 10:00 (nab. główne) i w każdą środę o godz. 18:00 (modlitewno-nauczające). Zob. też, co zaplanowaliśmy w tym miesiącu – tutaj kalendarz.

Słowo na nabożeństwie niedzielnym głosi gość – kaznodzieja z Indii

Spotkania młodzieżowe

Spotkania młodzieżowe w ciągu roku szkolnego odbywają się w każdą niedzielę – godz. 17:00 na przytulnym poddaszu. W programie zawsze coś ciekawego i smacznego! W wakacje nasza młodzież uczestniczy w zjazdach młodzieżowych i misjach.

Szkoła niedzielna i Kościół Dziecięcy

W każdą niedzielę (z wyjątkiem wakacji) równolegle do nabożeństwa głównego (o godz. 10:00) odbywają się zajęcia dla dzieci – tzw. Szkoła Niedzielna. Zajęcia prowadzone są w różnych grupach wiekowych przez wykwalifikowany zespół wolontariuszy i katechetów. Raz w miesiącu wszystkie dzieci spotykają się razem w ramach Kościoła Dziecięcego.

Służba modlitewna

Spotkania służby modlitewnej odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 18:30

Spotkania w Misji „Nowa Nadzieja”

W naszym zborze działa służba adresowana do osób potrzebujących, biednych, bezdomnych i uzależnionych. Przy ul. Gdańskiej 29 regularnie w poniedziałki i czwartki o godz. 16:30 prowadzona jest działalność charytatywno-misyjna Misji „Nowa Nadzieja”.

„ABC Chrześcijaństwa” oraz spotkania małych grup

W Kościele działają też małe grupy takie jak „Kurs Alfa”, „ABC Chrześcijaństwa” (o czym na bieżąco informujemy na kościelnym FB) oraz grupy domowe (w różnych lokalizacjach) – jeśli chciałbyś dołączyć do jednej z nich napisz do nas na adres

Spotkania dla małżeństw i rodzin

Regularnie raz w miesiącu odbywa się spotkanie seminaryjne w ramach projektu „Nowe Życie Rodziny”. Kolejne spotkania w ramach tego projektu odbywać się będą po wakacjach – zob. informacje bieżące na kościelnym FB.

Spotkanie „Jak ogarnąć nastolatka” na poddaszu

Społeczność Słowiańska

W każdą niedzielę o godz. 11:00, przy ul. Gdańskiej 29 (w Misji „Nowa Nadzieja”) odbywają się też zgromadzenia dla osób ukraińsko i rosyjskojęzycznych. Nabożeństwa prowadzone są w języku ukraińskim i organizowane są we współpracy ze Zborem Ukraińskim „Słowo Wiary” z Warszawy.

Nasz kalendarz

Zajrzyj do kalendarza, by zorientować się co w danym miesiącu wydarzy się w Kościele – tutaj.