"Nowe Życie" | Kościół Zielonoświątkowy w Łodzi | 90-244 Łódź, ul. Jaracza 95/97 biuro@nowezycielodz.pl tel.: +48 42 678 04 73

Konferencja dla pastorów i liderów

Zdrowe owce potrzebują zdrowych pasterzy. Zdrowe kościoły potrzebują zdrowych przywódców. Kto jednak usłuży liderom, gdy znajdą się kryzysie? Kto będzie pasterzem dla pasterzy, by wzmocnić ich, zanim ów kryzys nadejdzie? Każdy pastor bowiem i każdy lider potrzebują kogoś, kto na nowo obudzi w nich nadzieję, zachęci i wesprze w trudnym czasie. Standing Stone Ministries powstało właśnie w tym celu, by posługiwać liderom i przywódcom. By pasterzować pasterzom. Pastor Doug Welbourn z Standing Stoneprzyjedzie do Polski po raz pierwszy, zachęcony osobiście przez swego przyjaciela – znanego nam dobrze – pastora Garego Wilkersona. Przyjedzie by dzielić się z pastorami i liderami mądrością, głębokim duchowym wejrzeniem oraz zachętą opartą na bogatym osobistym doświadczeniu. Wiemy – z relacji nadchodzących do nas z Europy Środkowo Wschodniej —że jego posłudze towarzyszy błogosławieństwo i Boże namaszczenie. Wierzymy, że tak będzie także na naszym spotkaniu w Warszawie. Jeśli jesteśpastorem, liderem, usługującym w swoim Kościele – z całego serca zachęcamy Cię do uczestnictwa w tym wydarzeniu!

Liderzy, starsi naszego zboru wraz z pastorem udadzą się na to wydarzenie.
Tutaj (pobierz ulotkę w pdf) dowiesz się więcej o spotkaniu. Jeśli jesteś liderem i jesteś zainteresowany udziałem w spotkaniu skontaktuj się z pastorem lub napisz na adres: "> .Pastor Doug, który jest głównym mówcą, odwiedzi także nasz zbór (28.04.2019, niedziela) i usłuży Słowem.