"Nowe Życie" | Kościół Zielonoświątkowy w Łodzi | 90-244 Łódź, ul. Jaracza 95/97 biuro@nowezycielodz.pl tel.: +48 42 678 04 73

Wizyta gości z Indii

W minionym tygodniu gościliśmy pastora Izraela Jebaraj z Indii (na zdjęciu), który wraz z małżonką przybył po raz kolejny w odwiedziny do naszego kraju.

img_7475_fotor
Pastor Izrael krótko podzielił się Słowem w niedzielę, a w środę (23.11) usługiwał podczas wieczornego nabożeństwa. Usłyszeliśmy dynamicznie zwiastowane poselstwo Słowa Bożego oparte o fragment z księgi Ozeasza 14,2 („zabierz swoje słowa i zwróć się do Pana”) a następnie modliliśmy się o uzdrowienie i uwolnienie, oczekując na ponowne wylanie Ducha Świętego. Uwielbienie prowadziła nasza muzyczna grupa młodzieżowa, w której gra m.in. syn naszych gości, Joshua. Pieśnią służyli także nasi goście – s. Pamela z Indii.

Oz 14,2: „Weźcie ze sobą słowa skruchy i nawróćcie się do Pana! Mówcie do Niego: Odpuść nam wszelką winę i przyjmij naszą prośbę,  a my złożymy ci w ofierze owoce naszych warg!”

1Pastor Izrael wraz z żoną Pamelą prowadzą „Sharon Ministries” – chrześcijańską misję zajmującą się rozprzestrzenianiem Dobrej Nowiny w Indiach. Misja ta zakłada kościoły, dociera z Ewangelią do ludzi chorych, odrzuconych (np. trędowatych), opiekuje się sierotami i wdowami. Bóg przyznaje się do głoszonego przez nich Słowa, a ich służbie towarzyszą znaki i cuda. Więcej informacji o misji w języku angielskim – zob: sharonministries.netraj1

Dodaj komentarz