"Nowe Życie" | Kościół Zielonoświątkowy w Łodzi | 90-244 Łódź, ul. Jaracza 95/97

Jezus zmartwychwstał!

 
 
Umiłowane Siostry, Drodzy Bracia,
 
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i świątecznie. Najbliższe dni będą sprzyjały przypomnieniu nam wszystkim wielkiego dzieła zbawienia w Chrystusie.
 

… on nasze choroby nosił, nasze cierpienia wziął na siebie. A my mniemaliśmy, że jest zraniony, przez Boga zbity i umęczony. Lecz on zraniony jest za występki nasze, starty za winy nasze. Ukarany został dla naszego zbawienia, a jego ranami jesteśmy uleczeni. Wszyscy jak owce zbłądziliśmy, każdy z nas na własną drogę zboczył, a Pan jego dotknął karą za winę nas wszystkich. Znęcano się nad nim, lecz on znosił to w pokorze i nie otworzył swoich ust, jak jagnię na rzeź prowadzone… „ (Izajasza 53,3-7).
 

Zwróćmy nasz duchowy wzrok na Jezusa, który uwolnił nas od naszych grzechów, uzdrawia nas, zmienia życie, nadając mu nowy sens, dał nam służbę i dostęp do Bożej obecności. Nasza wiara sięga jeszcze dalej. Jezus zmartwychwstał, pokonał śmierć i piekło, przez co przeznaczył nas do życia wiecznego i wiecznej chwały.
  
Wspominanie i jednoczesne doświadczanie dzieła Chrystusa Pana są okazją do radości, dziękczynienia i chwały, a także składania sobie życzeń. Chętnie korzystam więc z okazji, by złożyć na Wasze ręce, umiłowane Siostry i drodzy Bracia, z całego serca, szczere życzenia. Niech najbliższe dni wypełnią się tą realną radością w Duchu Świętym, niech Pan dotknie Was swoim uzdrowieniem, pomocą, rozproszeniem mroków życia, a radość życia i zmartwychwstania niech ogarną Wasze serca. Jezus żyje i odkupił nas. Tak, to prawda i niech ta prawda panuje nad naszym życiem. Błogosławionych i radosnych Świąt Wielkanocnych 2013.
 
bp Marek Kamiński

Dodaj komentarz