"Nowe Życie" | Kościół Zielonoświątkowy w Łodzi | 90-244 Łódź, ul. Jaracza 95/97

post-dekaLODZy na ZIMOWYM ZJEŹDZIE

Warsztaty i uwielbienie, trudno będzie zapomnieć. Bóg przybliżał nas do siebie, a poprzez niesamowite wykłady mogliśmy jeszcze więcej dowiadywać się na Jego temat. Tak bardzo w pamięci zostały nam wykłady Pastora Marka Kozłowskiego. Ja dla siebie wziąłem wiele z warsztatu prowadzonego przez Pastora Wojciecha Gajewskiego pt. „Jestem zielonoświątkowcem! Świadomość, tożsamość, tradycja.”. To był dobry czas! myślę, że nikt nie żałuje tego wyjazdu, ponieważ mogliśmy też poznać się bliżej ze sobą. Na koniec zostawiam dwa świadectwa dziewczyn z naszej młodzieży:

 
Weronika: Pierwszy raz byłam na takim zjeździe. Trochę się bałam, ale niepotrzebnie. Było niesamowicie, działo się dużo rzeczy. Gdy jechaliśmy do Gdańska pociągiem, rozmawialiśmy i graliśmy w różne gry. Na miejscu było głoszone słowo Boże i wspaniałe uwielbienie. Odbywały się warsztaty, które nauczyły nas jak dobrze postępować. Wracając do Łodzi nie było miejsc w pociągu, ale poradziliśmy sobie.

Kinga: Zimowy zjazd, który odbył się w Gdańsku uważam za najlepszy spośród wszystkich, w jakich uczestniczyłam wcześniej. Już na samym początku czułam Bożą obecność. Wykłady prowadzone przez doświadczonych, Bożych ludzi bardzo przybliżyły mnie do Ojca. Dotykały moich różnych dziedzin życia. Jednak ostatni wieczór był szczególny. Przyjęłam Pana Jezusa Chrystusa do swojego życia. Czułam, jak moje serce zostało oczyszczone z grzechów i przepełnione mocą Bożą, a dotychczasowa niepewność zbawienia całkowicie znikła. To było niezwykłe uczucie. Nigdy wcześniej nie spodziewałabym się, że to wydarzenie będzie miało miejsce w Gdańsku! Dziękuję Bogu za to, że pozwolił mi tam być, doświadczyć Jego mocy i od nowa zacząć życie z żywym Jezusem. Dziś wiem, że należę do Niego.

Dodaj komentarz